Dr. Panda'nın Dondurma Arabası

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • LisansÜcretli - 6,99 MB
  • Boyut6,3 MB
  • Sürüm1.32
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciDr. Panda
Dr. Panda?nın Dondurma Arabası, Android cihazınıza ücretsiz olarak indirerek çocuklarınızın oynamasına izin vereceğiniz eğlenceli bir maceradır.

Dr. Panda?nın Dondurma Arabası, yetişkin oyunculardan ziyade küçük oyuncuların hayal dünyasına yönelik bir şekilde tasarlanmıştır. Oyunun baştan karakteri panda ile macera dolu anlar yaşamaya hazır olun. Dondurmanızı çikolatalı mı yoksa çilekli mi isterseniz? Buna karar vermek için çeşitli meyveler ile bir çok çeşitte dondurma üretin. 

Dr. Panda'nın Dondurma Arabası'ndaki tüm çeşitleri kullanarak her türlü farklı çeşidi kurabiye, çikolata, kuru yemiş ve daha birçok şeyle karıştırarak mükemmel dondurmayı yapabilirsiniz. Yüzlerce kombinasyon ile farklı içerikler üretmek mümkündür. 

Çocuklarınızın için zararsız ve eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız Dr. Panda'nın Dondurma Arabası macerasında yer almasını izin verin. Basit kontrolleri ile çocukları yormayan yapısı ve eğitimsel içerikleri sayesinde çocuklarınızın kişisel eğitimlerine katkı sağlamaktadır. Oyun içerisinde yer alan hayvanlar dondurma yemeye bayılıyor. Hayvanları memnun etmek için onlara ne kadar çok dondurma verirseniz o kadar iyidir. 

Çikolata sosu, kurabiye, şeker ve diğer süsleri kullanarak dondurmanın lezzetli olduğu kadar güzel de görünmesini sağlayın. Hayal gücünüzü kullanın ve lezzetli dondurmalar üretmenin tadını çıkartın. Kendi sipesyelinizi oluşturacağınız özel tarifler ile çeşitli dondurmalar üretmek ve hayvanlara tattırmak size her zaman farklı kaynaklar sunacaktır. Oyunu oynamak için Android cihazınıza indirmeniz yeterli olacaktır. Dr. Panda'nın Dondurma Arabası indir