Dr. Panda'nın Dondurma Arabası

Simülasyon Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 8,99 TL
  • Boyut 206.2 MB
  • Sürüm 1.3.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Dr. Panda
Dr. Panda?nın Dondurma Arabası, iOS cep telefonunuza indireceğiniz eğlenceli bir Panda oyunudur.

Çocukların hayal dünyalarına yönelik bir şekilde geliştirilen Dr. Panda'nın Dondurma Arabası mobil oyununda sevimli pandanın çeşitli dondurmalar yaparak diğer oyunculara ikram etmesini sağlayacaksınız. Oyunda birbirinden farklı lezzetler sunan Dr. Panda'nın Dondurma Arabası mobil oyununda kendi sipesyeliniz olan dondurmalar yapacak ve diğer hayvanlara tattıracaksınız. 

Oyunu oynamak için iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret dahilinde indirmeniz yeterli olacaktır. En sevdiğiniz meyveleri kullanın, çikolatalar kullanın ve çeşitli dondurma süslerini de ekleyerek ortaya muhteşem tatlar çıkartın. Dondurmanızın tadını güzel olmasının yanı sıra aynı zamanda görsel olarak da çok güzel olmasını sağlayın. 

Bu şekilde yaptığınız taktirde hayvanları memnun edeceksiniz. Sevimli hayvanlar dondurma yemeyi çok seviyor ve sizden farklı çeşitte dondurma bekliyorlar. Onları mutlu etmek için yola koyunun, dondurmalarınızı tüm hayvanlara tattırın ve yeni kaynaklar elde etmenin tadını çıkartın. 

Kendi dondurma çeşitlerini yarat; neredeyse sınırsız sayıda kombinasyon oluşturabilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanarak kendi lezzetlerinizi oluşturun. Kullanabileceğin düzinelerce dondurma süs malzemesi oyun içerisinde sizi bekliyor. Her birini kullanarak farklı güzellikte ögeler elde edebilirsiniz. Oyunun her sahnesinde eğlenceli ve renkli ögeler ile karşılaşın, dondurmak yapın, hayvanları mutlu edin. 

Dr. Panda'nın Dondurma Arabası indir